Kosten voor de Wii met 45 procent gedaald

De productiekosten voor de Nintendo Wii is met 45% gedaald vergeleken met de laucnh van de console in 2006. Dat meldt Credit Suisse analist Koya Tabata.

In tegenstelling tot de Xbox 360 en PlayStation 3 maakt Nintendo's Wii sinds de launch wel al winst per verkocht exemplaar.

Van een eventuele prijsdaling is op dit moment echter nog geen sprake.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Reacties
Avatar DJ
DJ
Gameliner
9 april 2009 om 12:03

Precies, de Wii wordt nu ook goed verkocht, dus waarom een prijsdaling... Meer doekoe in de pocket :P

0
Avatar Peter
Peter
lvl20 Gameliner Grandmaster
8 april 2009 om 00:52

Nintendo denkt met deze verkoopcijfers:

"Prijsdaling, Schmijsdaling"

0
Avatar Sharmineh
Sharmineh
lvl5 Thread Hunter
7 april 2009 om 21:59

Ohohhhhh :|

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord