LEGO Legends of Chima aangekondigd
LEGO-games zijn razend populair. Onlangs verscheen LEGO Lord of the Rings en binnenkort kunnen we los met LEGO City: Undercover. Nu hebben uitgever Warner Bros. Interactive Entertainment en The LEGO Group drie gloednieuwe LEGO-avonturen aangekondigd. Alle drie de games gaan LEGO Legends of Chima heten en moeten dit jaar nog uitkomen op verschillende platforms. Het verhaal zal een aanvulling zijn op de net aangekondigde speelgoedlijn van het Deense-bedrijf.
LEGO Legends of Chima betreft een fantasie avontuur in een wereld die wordt bewoond door magische diersoorten. De game gaat over alles wat goed en slecht is en wat met vriendschap en familie te maken heeft.
Er verschijnen drie titels in deze serie. De eerst game, LEGO Legends of Chima: Speedorz, is vanaf vandaag te downloaden op LEGO.com en morgen voor iOS. In deze mini-racegame nemen bekende personages uit de Legends of Chima-serie het tegen elkaar op. Het doel is om de Golden CHI te winnen, waardoor de map transformeert en er weer een nieuwe track ontstaat waarop je kunt racen.
Deze zomer moet LEGO Legends of Chima: Speedorz uitkomen voor de PlayStation Vita en de Nintendo 3DS. De game zal ook nog worden uitgebracht op de Nintendo DS deze herfst. Het verhaal zal zich volledig afspelen in de wereld van Chima.
Deze herfst kun je ook nog eens los in LEGO Legends of Chima: Online, een online game. Het betreft een gratis game waarin je een eigen Koninkrijk kunt ontwerpen en bouwen in de wereld van Chima. Het lijkt erop dat de ontwikkelaars het idee van LEGO Universe weer van stal hebben gehaald, maar dan in een nieuwe wereld en met nieuwe personages. Het klinkt in elk geval veelbelovend.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties