Microsoft schopt mensen bij Rare op straat
De geruchten gingen al een tijdje de wandelgangen rond dat Microsoft een aantal mensen bij ontwikkelaar Rare eruit zou doen. Inmiddels heeft Microsoft het nieuws bevestigd. Niet tweeënveertig mensen bij Rare hebben de zak gekregen, maar eenentwintig.
Microsoft gaat deze medewerkers helpen bij het vinden van een andere baan. Wat er allemaal verder gaat gebeuren met Rare houdt Microsoft in het midden.
Rare was vroeger een exclusieve ontwikkelaar van Nintendo en had onder andere succes met games als Donkey Kong Country of GoldenEye. Nu maakt de ontwikkelaar enkel nog titels voor Microsoft's Kinect.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerHet gevaar loert in de schaduw in Persona 4 Revival
Maak de borst maar nat, Persona 4 Revival komt eraan en gaat wederom flink wat uren van je gametijd opslokken.
0 reacties -
DownloadnieuwsTientallen Devolver-games krijgen tot 90% korting in uitverkoop
Hotline Miami, Cult of the Lamb, The Talos Principle en nog veel meer games zijn nu voor een habbekrats op te pikken!
5 reacties -
TrailerThe Boba Teashop - Refill brengt cozy en horror samen
The Boba Teashop - Refill combineert werken in een boba-winkel met een grimmig verhaal vol bizarre ingrediënten en duistere taferelen.
1 reactie -
GameplayDit hebben de diverse steden in Stranger Than Heaven te bieden
Nieuwe deep dives van Stranger Than Heaven tonen de zijactiviteiten in Kokura, Kure en Minami.
0 reacties
Alleen nog maar games voor de Kinect.. tja, dan kan ik deze developers wel missen. Al die casualgame-meuk, daar kijken alleen huisvrouwen naar om en die hebben geen idee dat deze spelletjes gemaakt worden door developers(die denken waarschijnlijk dat ze in de fabriek in elkaar gezet worden)..
Hmm, jammer, maar helaas. Hopen dat de beste van het team verstandig worden en weer goede games gaan maken. Dat gezwabber ben ik zat.. als ik ergens mee wil zwabberen dan vraag me vriendin wel of ze wil komen.:D (oh, wat een foute opmerking)
Nintendo heeft de samenwerking afgekapt, dus Rare kon daar niks aan doen.
Maar voordat Nintendo dat deed, waren er in die periode een aantal mensen opgestapt bij Rare, om voor zichzelf te beginnen of de horizon te verbreden, en dat waren stuk voor stuk nogal belangrijke lieden.
Onder andere om die reden kapte Nintendo het ook af. Het is een beetje kip of het ei verhaal, maar ik kan mij niet voorstellen dat Rare zo hard Nintendo nodig zou hebben. Banjo en Kazooie hebben ze tenslotte geheel zelf gemaakt bijvoorbeeld.
Het moet dus ook wel liggen aan het feit dat het gouden team niet meer compleet was, en men het met een paar briljante breinen minder moest doen. Maar dat is mijn overtuiging.
Rare was altijd mijn favoriete ontwikkelaar.
Jammer dat een ontwikkelaar, waar ik jaren van gehouden heb, zie lijden. Droevig (huil)
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.