Microsoft's E3-persconferentie ook op 6 juni

Microsoft heeft bekendgemaakt dat het de E3-persconferentie houdt op maandag 6 juni, om 9.00am PST. Mocht je de persconferentie van Microsoft willen volgen, dan kan dit dus rond zes uur 's middags Nederlandse tijd.

Microsoft laat zojuist weten dat het haar persconferentie houdt op maandagmorgen, rond negen uur. Dat plaatsvindt voor die van Sony. Heel veel informatie over de persconferentie, in tegenstelling tot vorig jaar, is er niet bekend. Vorig jaar kwam Microsoft onder andere met de officiële naam van Project Natal, namelijk Kinect.
Er gaan geruchten rond, dat Microsoft de opvolger voor de Xbox 360 aankondigt, maar ook wordt er beweerd dat het vijfde deel van Grand Theft Auto tijdens de persconferentie van Microsoft zal worden aangekondigd. De tijd zal het leren.

In de week van de E3 zal Gameliner weer volop vertegenwoordigd zijn. Je kunt het laatste nieuws volgen op onze website, discussiëren over verschillende onderwerpen op het forum en diverse artikelen terugvinden op de site.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.