NL Charts: GfK gamesverkoopcijfers week 3 van 2013

De derde week van het nieuwe jaar zit er alweer bijna op en dat houdt in dat we weer een nieuwe verkoop top tien voor jullie hebben. Deze week één nieuwkomer, dus een afvaller, maar verder geen verschuivingen in de top.

De game DMC Devil May Cry van uitgever Capcom en ontwikkeld door Ninja Theory is binnengekomen op de vierde plek in de Nederlandse verkooptoptien en Skylanders Giants heeft de lijst verlaten. De eerste drie plaatsen zijn ongewijzigd gebleven. Bekijk de volledige lijst hieronder:

De gamesverkopen week 3

1. (-) Call of Duty: Black Ops II - PlayStation 3
2. (-) Just Dance 4 - Nintendo Wii
3. (-) FIFA 13 - PlayStation 3
4. (n) DMC Devil May Cry - PlayStation 3
5. (-) Call of Duty: Black Ops II - Xbox 360
6. (4) Far Cry 3 - PlayStation 3
7. (-) Assassin's Creed III - Xbox 360
8. (7) Far Cry 3 - Xbox 360
9. (8) FIFA 13 - Xbox 360
10. (9) New Super Mario Bros. 2 - Nintendo 3DS

(n) = nieuw
(-) = gelijk aan vorige week

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 164 reviews 7050 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.