PSN heeft momenteel storing, inloggen en games spelen niet mogelijk

Vele gebruikers rapporteren storingen bij het PlayStation Network. Hierdoor laaien de discussies over een digitale toekomst weer op.

Volgens de website van Sony PlayStation doen alle services het naar behoren, maar toch worden er massaal rapportages gemaakt van de PlayStation-accounts die het niet doen. Spelers kunnen niet inloggen en krijgen hierdoor geen toegang tot hun games. De timing is allesbehalve ideaal voor Sony, aangezien ze al weken onder vuur zijn komen te liggen wegens de beslissing om fysieke PlayStation-games en andere media te stoppen vanaf 2028. Het is momenteel onbekend waardoor de storing komt, maar onheilspellende tweets, zoals van de onderstaande hackersgroep Anonymous, spreken wellicht boekdelen.

We houden de ontwikkelingen in de gaten. Heb je er zelf last van? Laat het gerust weten en houd elkaar op de hoogte!

Bron: Anonymous
Bram Noteboom
Bram Noteboom Mede-eigenaar & Content Manager
Gemiddelde reviewscore: 3,6/5 171 reviews 5308 artikelen geplaatst

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

Reacties
Avatar Worlds
Worlds
lvl6 Combo Juggler
2 weken geleden om 12:05

Dat mensen serieus blij zijn dat het plat lag, clowns.

0
Avatar GrandTheftComment
GrandTheftComment
lvl5 Thread Hunter
2 weken geleden om 23:27

Als je niet kan inloggen kan je je fysieke games toch ook niet spelen of doen die frisbee's het alsnog?

1
Avatar RavenBlack
RavenBlack
lvl5 Thread Hunter
2 weken geleden om 02:01

Toch wel fijn dalijk op de PS6 als je geen games kan spelen.

2
Avatar Maestro
Maestro
lvl11 Commander
2 weken geleden om 00:48

Trieste actie zeg .

0
Avatar JustAce
JustAce
lvl6 Combo Juggler
2 weken geleden om 23:12

Wat ik dus niet begrijp is dit. Een bedrijf/conglomeraat als Sony zou zelf zijn eigen cloud omgeving moeten hebben.

Nu betalen ze anderen om cloud services te bieden. Dat is 5x zo duur dan zelf doen.

0
Avatar RJ
RJ
lvl7 Checkpoint Jeugd
2 weken geleden om 22:42 bewerkt

Hier hoopte ik al op. Hoe langer het duurt hoe beter.

1
Avatar Sledge
Sledge
lvl12 Clout Farmer
2 weken geleden om 21:26

Hmm hopen dat we dan niet weer 10 dagen ps+ als compensatie krijgen want dat pushed me dan net weer buiten de korting als ik wil verlengen 🤪

2
Avatar Biertje-erbij
Biertje-erbij
lvl13 Meta Builder
2 weken geleden om 21:19

Sony heeft sowieso al een tijdje een grote storing. Fuck Sony!

2
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord