Rage Room-game I'm Having a Bad Day komt naar VR-devices
Soms heb je weleens zo'n dag waarop je alles wilt slopen. I'm Having a Bad Day biedt wellicht een gezonder alternatief. In de VR-game word je namelijk losgelaten in een Rage Room (sloopkamer), waar je alles kort en klein kunt slaan.
Opgekropte woede is niet gezond. Laat die woede dan ook de vrije loop in I'm Having a Bad Day. In de game worden we voorzien van diverse voorwerpen waarmee we de items in de kamer van een kleine make-over kunnen voorzien. Uiteraard wel voorzien van een flinterdun verhaaltje. In de game doen we namelijk mee aan een realityshow. Voltooi je de doelstellingen, dan speel je nieuwe voorwerpen vrij.
I'm Having a Bad Day komt te verschijnen voor PlayStation VR2 en Meta Quest en is speelbaar via Steam. Wanneer de game verschijnt, is echter nog onbekend. Apart, want de PlayStation-trailer is bestempeld als launch trailer. De game kan dus sneller verschijnen dan verwacht.
Als het gaat om passief sporten is Rudy een kei gezien hij regelmatig menig vechtersbaas tegen de vloer nokt en tanden laat rapen. Toch is hij niet vies van andere genres. Onder het motto “je moet toch alles in je leven geprobeerd hebben” experimenteert onze Amsterdammer zo nu en dan eens wat. Niet altijd even succesvol, geduld is namelijk niet echt zijn sterkste punt, net als een gracieuze winnaar zijn gedurende menig fighter…
Platforms
-
TrailerDuik in een vijver vol gevaar in de Grounded 2 Into the Abyss-update
De allergrootste Grounded 2-contentupdate is vanaf morgen beschikbaar. Met de release van Into the Abyss, komt de game ook naar PlayStation 5.
0 reacties -
TrailerSonic zoeft richting vierde seizoen van Fortnite Chapter 7
Fortnite en Sonic slaan de handen ineen voor het volgende seizoen van Fortnite, genaamd Override. In een korte teaser wordt de samenwerking aangekondigd.
0 reacties -
Trailer1666: Amsterdam verschijnt over enkele weken
Nog een paar nachtjes slapen en dan is het zover. 1666: Amsterdam verschijnt al over enkele weken op de pc via Steam Early Access!
4 reacties -
Game review1Agent 64: Spies Never Die review - The name’s Meh, James Meh
Liefhebbers van splitscreen multiplayer kunnen zich opmaken voor Agent 64: Spies Never Die. Zoek je meer in een game, lees dan eerst deze review.
1 reactie
Ziet er een beetje te simpel uit, denk dat je met Half life Alyx meer kan slopen als je zou willen.