Skylanders Swap Force aangekondigd
Zojuist heeft Activision een nieuwe Skylanders-game aangekondigd. De game zal Skylanders Swap Force gaan heten en moet naar alle waarschijnlijkheid dit jaar nog uitkomen voor alle beschikbare consoles.
Skylanders Swap Force kent zestien nieuwe poppetjes, waarvan de onderkant- en bovenkant verwisselbaar zijn. Op die manier kun je poppetjes mixen en je eigen personage creëren. De game speelt zich af op de Cloudbreak Islands, een totaal nieuw gebied in de Skylanders-universum. Op dit eiland bevindt zich een vulkaan die eens in de honderd jaar zal uitbarsten.
Het is mogelijk om eerdere verzamelde Skylander-poppetjes uit Skylanders: Giants en Skylanders: Adventure mee te nemen naar deze nieuwe game. Het is ook mogelijk om met jouw personages te springen in dit nieuwe deel.
De console-versie wordt ontwikkeld door Beenox, onder meer bekend van de Guitar Hero-serie. Die van de Nintendo 3DS zal worden ontwikkeld door nSpace. De game moet uitkomen voor de PlayStation 3, Xbox 360, Nintendo Wii, Wii U en dus voor de Nintendo 3DS. Het is helaas nog onduidelijk wanneer deze game moet uitkomen.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties