Sony zet vol in op indie-developers
Sony zet in op indie-developers. Dit was al duidelijk, maar tijdens de gamescom persconferentie vanavond werd maar weer eens duidelijk hoeveel.
Zo heeft Sony tijdens de persconferentie enkele indie-games aangekondigd voor de PlayStation 4 en de PlayStation Vita. Eén van de games die Sony heeft aangekondigd is Binding of Isaac: Rebirth. Mocht je een PlayStation Plus-abonnement hebben, dan krijg je de game helemaal gratis. De game zal begin 2014 worden uitgebracht.
De games die ook naar de next-gen console en de handheld van Sony komen zijn: N++, Guns of Icarus Online, Volum, Hotline Miami 2: Wrong Number, Wasteland Kings (van de Nederlandse ontwikkelaar Vlambeer).
De lijst van indie-games gaan nog wel even door. De volgende games komen ook naar de PlayStation 4:
Everbody's Gone to the Rapture
Rime
Resogun
en een remake van Shadow of the Beast
En de laatste game die Sony deze avond heeft aangekondigd is Helldivers. De game zal cross-platform zijn, wat inhoudt dat de game speelbaar is tussen de PlayStation 3, PlayStation 4 en de PlayStation Vita.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
1 reactie -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
1 reactie