Spider-Man krijgt verschillende outfits
De superheld krijgt verschillende outfits in Spider-Man. Dit heeft ontwikkelaar Insomniac Games laten weten middels een tweet op Twitter. Ze kregen de vraag of ze Spider-Man in andere outfits konden hijsen, waarop de makers simpel antwoordde met: "Ja".
De spinnen man gaat dus meerder outfits krijgen in de game. De eerste gameplaybeelden die we kregen te zien tijdens de E3-persconferentie had Spider-Man alias Peter Benjamin Parker, zijn originele outfit aan.
Marvel's Spider-Man moet ergens in 2018 verschijnen, exclusief voor de PlayStation 4. Wij kijken enorm uit om met Spider-Man onszelf te manoeuvreren door de straten vol kantoorgebouwen van New York.
-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie