THQ annuleert Saint Row game
De stekker is uit de game Saint Row: Drive By getrokken, meldt de uitgever THQ. De game was eerder aangekondigd om ons gamers warm te houden voordat Saint Row: The Third uitkomt in december van dit jaar.
Een mederwerker bij THQ meld gisteren dat de game Saint Row: Drive By niet meer in ontwikkeling is. De game zou als DLC verschijnen voor de Xbox 360 en PlayStation 3 en later werd ook een Nintendo 3DS-versie bevestigd, maar helaas. Deze game zal dus niet meer verschijnen als we de medewerker mogen geloven.
THQ wilt verder geen commentaar geven op deze annulering. We wachten af.
In Saints Row: Drive By was het de bedoeling dat je steeds meer dingen kon vrijspelen, dat je weer in Saints Row: The Third kon gebruiken. De game werd dus echt gebruikt om gamers warm te houden tot december, wanneer de game zal verschijnen. Helaas moeten we ons met anders games vermaken in de tussentijd, want Saints Row: Drive By zal niet meer verschijnen.
-
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie