THQ heeft ondergang aan zichzelf te danken'
De voormalige president van THQ, Jason Rubin, heeft zich uitgelaten over de slechte omstandigheden waarin THQ verkeerde. Volgens hem heeft THQ de ondergang aan zichzelf te danken. Het bedrijf had best wel kunnen doorgaan, wanneer het niet zulke grote fouten had gemaakt.
Het vreemde is alleen dat Rubin voor een deel verantwoordelijk is voor deze enorme fouten. Maar volgens Rubin zou het vooral zijn gekomen door mismanagement bij het bedrijf THQ.
Rubin werd in mei van 2012 benoemd tot president bij de uitgever. Hij kon er dus niet heel veel aan doen. "Projecten zoals uDraw en Homefront zijn dan wel gefaald, maar niet door hem", laat hij weten. Wel neemt hij het zichzelf kwalijk dat hij niet alle ontwikkelaars heeft kunnen redden.
Hij is vooral enorm blij dat de jongens bij Vigil Games zijn opgevangen door ontwikkelaar Crytek. Voordat Rubin bij THQ terecht kwam was hij de mede-oprichter van ontwikkelaar Naughty Dog, onder andere bekend van de Crash Bandicoot- en de Uncharted-serie.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties