Too Human ontwikkelaar werkt aan 3D-engine
De Canadese ontwikkelaar Silicon Knights, van onder andere Too Human, werkt momenteel aan een 3D next-gen enige. Dat vertelt de grote baas van de studio, Denis Dyack.
Hij heeft tachtig nieuwe mensen aangenomen om deze klus te klaren. De nieuwe engine moet gebruik maken van geavanceerde camerasysteem, verbeterde audio-, video en computer technologie. "Deze nieuwe 3D-technologie zal de ontwikkelaar helpen om in de toekomst een zelf onderhoudend bedrijf te worden, dat zelf haar games publiceert", schrijft Eurogamer.
The new 3D tools will help the company develop the next generation of gaming systems and become a self-sustainable, self-publishing company.
De ontwikkelaar werkt momenteel aan X-Men Destiny voor Activision. X-Men Destiny moet later dit jaar voor de Nintendo Wii, PlayStation 3 en de Xbox 360 verschijnen.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties