Ubisoft bevestigd Splinter Cell: Blacklist voor de Wii U
Ubisoft heeft Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist aangekondigd voor de Wii U. De geruchten gingen al een tijdje de wandelgangen rond, maar nu is het dan officieel bevestigd.
De Wii U-versie van de game moet 23 augustus uitkomen in Europa. De game krijgt extra features voor de Wii U GamePad. Hoe dit er dan uit moet komen te zien, zie je hieronder.
Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist zal naast de Wii U-versie ook voor de PlayStation 3, Xbox 360 en de pc verkrijgbaar zijn op 23 augustus.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties