Wii Play krijgt vervolg
Nintendo heeft zojuist aangekondigd dat ze met Wii Play: Motion komen voor dit jaar. De releasedatum voor Europa is nog niet bekendgemaakt, dat van Amerika is al 13 juni aanstaande.
In een persbericht laat Nintendo weten met een opvolger van Wii Play te komen, met de naam: Wii Play: Motion. De game zal twaalf verschillende mini-games bevatten, het eerste deel, plus de rode Wii Motion Plus-controller.
Voor Europa en Japan is nog geen releasedatum bekendgemaakt, voor die van Amerika is al wel een datum geprikt. Amerika mag 13 juni al met de game aan de slag.
De Wii Play is één van Nintendo's best verkochte games ooit. Dat er een vervolg van de game komt, verbaast ons niks.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
NieuwsStar Wars: Galactic Racer bevat een roguelite campaign
Diverse outlets kregen tijdens Summer Game Fest de kans om Star Wars: Galactic Racer uit te proberen. Daaruit komen nu spraakmakende details vrij.
0 reacties -
GameplayErvaar een uitgebreide Park Tour in Planet Zoo 2-gameplay
Frontier Developments heeft een nieuwe gameplay-video vrijgegeven, waarin diverse elementen voorbij komen van het creatieve leven in Planet Zoo 2.
2 reacties -
NieuwsDit kunnen Marathon-spelers verwachten de komende maanden
Er staat heel wat op de planning voor Marathon: Mid Season 2 verschijnt volgende maand en in september komt ook Season 3 uit!
0 reacties -
TrailerGeliefde boomer shooter CULTIC komt naar consoles in juli 2026
Met 'overweldigend positieve' Steam-reviews aan diens zijde wordt de boomer shooter CULTIC naar de consoles gebracht. Check hier de trailer!
1 reactie