Zet Dark Souls 3 maar uit je hoofd'
De Japanse uitgever Namco Bandai heeft tijdens de Video Game Awards 2012 op Spike TV, het tweede deel op Dark Souls aangekondigd middels een CGI-trailer. Daar zal het ook bij blijven. Althans, als we Hidetaka Miyazaki, de grote baas bij ontwikkelaar From Software, mogen geloven.
"Ik heet Dark Souls 2 van harte welkom, maar ik ben niet van plan om er een langlopende serie van te maken", laat Miyazaki weten in een interview tegenover magazine EDGE. Namco Bandai zal uiteindelijk het laatste woord hebben, of Miyazaki het daar nu mee eens is of niet.
Namco Bandai kwam eerst met Demon's Souls op de proppen, exclusief voor de PlaySation 3. De rechten van deze naam lagen bij Sony. Namco Bandai besloot de naam te veranderen in Dark Souls, zodat ze hun game op meerdere platforms konden uitbrengen.
-
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van 19,99 euro. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties