Geen enorme veranderingen aan de controller Xbox 720'
De Xbox 720-controller zal niet veel verschillen met de huidige controller van de Xbox 360. Dit laat een betrouwbare bron aan website Kotaku weten.
De nieuwe controller van de Xbox 720 heeft dezelfde knoppen en layout als de huidige, maar moet vooral een iets kleiner zijn. De d-pad zou een verbetering hebben ondergaan.
Microsoft zal er alles aan doen om foto's van de nieuwe console te voorkomen. Elke vroege versie van de controller zal voorzien zijn van een uniek strepen-patroon. Aan de hand daarvan kan Microsoft de eigenaar van de controller lokaliseren en diegene een fikse boete geven. Dit laat de onbekende betrouwbare bron weten tegenover Kotaku.
Microsoft gaat mogelijk op 21 mei aanstaande de nieuwe console aankondigen aan het grote publiek. Houd Gameliner in de gaten voor het laatste nieuws omtrent de nieuwe Xbox van Microsoft.
Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties