Na meer dan tien jaar Early Access lanceert Angels Fall First 1.0
Na meer dan tien jaar in Early Access is het eindelijk zover voor ontwikkelaar Strangely Interactive. De sci-fi FPS Angels Fall First is in 1.0 uitgekomen.
De indiegame kwam oorspronkelijk 1 oktober 2015 te verschijnen en sindsdien is Strangely Interactive geduldig ermee aan de slag gegaan. Angels Fall First is een first-person sci-fi-oorlogsgame waarin verschillende wapentakken worden gecombineerd. Een soort mix tussen grootschaligere strategie en intiemere FPS-combat. Het richt zich op teamgerichte tactische gameplay en doelgerichte scenario's met een hoge herspeelbaarheid; en de 1.0-versie moet die gevoel verder versterken. Spelers kunnen in ieder geval aan de haal met twee nieuwe maps: de Incursion- en Territories-variant van het megaresort Darsalaam. Daarnaast is er een tien procent korting aan de gang voor de spelers die graag een extra centje willen besparen.
Angels Fall First is nu te spelen via Steam.
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
Platforms
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties
The Rock mag toch hopen dat alle Engelen na 10 jaar toch wel een keer gevallen zijn onderhand…