Game Over Podcast: Aflevering #14: Activision Blizzard, Cuphead en LEGO
In deze extra lange editie van de Game Over podcast bespreken Bram, Jolien en Claudia hun kijk op de overname van Activision Blizzard door Xbox. Wat biedt dit voor voordelen? En wat betekent dit voor de concurrent Sony PlayStation? Daarnaast wordt er ook nog even gesproken over LEGO Star Wars en de Netflix serie Cuphead.
Wil je live aanwezig zijn bij de opname van de podcast? Dat kan! Iedere maandagavond om 20:00 uur is de podcast te zien op ons Twitchkanaal.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
Weekendmodusvan 4 september met Star Wars Zero Company
Het weekend staat weer voor de deur, dus is het hoog tijd om de balans op te maken. Wat gaan we dit weekend allemaal spelen?
0 reacties -
TrailerGeniet van de Onimusha: Way of the Sword-launchtrailer
Onimusha: Way of the Sword is nu beschikbaar. Twijfel je nog? Misschien dat de flitsende launchtrailer je kan overtuigen.
1 reactie -
TrailerKnabbel nu aan Timberborn Update 1.1
Timberborn, de strategiegame die wij beloonden met de perfecte score in onze review, heeft een Update 1.1 ontvangen. Check hier de nieuwe, gratis content.
0 reacties -
GeruchtGerucht: Blizzard maakt zich op voor StarCraft-aankondiging
Vlak voor BlizzCon 2026 vertoont de officiƫle StarCraft-website opvallende glitches. Zit er een StarCraft-aankondiging in de pijplijn?
7 reacties