Bit: Streamer finisht Elden Ring zonder geraakt te worden

Het lijkt haast onmogelijk, maar het is toch gebeurd: een Elden Ring-speler heeft elke eindbaas verslagen zonder ook maar één keer geraakt te zijn. Deze knappe prestatie staat sinds deze week op naam van Twitch-Streamer GinoMachino.

De streamer versloeg alle 165 eindbazen van de game zonder één keer geraakt te worden. Gebeurde dit wel, dan moest hij de hele game weer van voor af aan beginnen. Na afloop zei hij in zijn stream dat hij niet dacht dat het hem zou lukken, maar uiteindelijk lukte dus ook deze uitdaging hem. Het is niet de eerste challenge die hij aanging met Elden Ring. Begin deze maand voltooide hij de game op een andere, bijzonder manier. Tijdens die run speelde hij de game uit met alleen zijn vuisten als wapen. Zijn bijzondere prestatie is niet zomaar tot stand gekomen. GinoMachino heeft namelijk twee maanden aan voorbereiding achter de rug voordat hij dit voor elkaar kreeg.

Mocht je zelf deze gruwelijke uitdaging aan willen gaan, dan is Elden Ring verkrijgbaar voor pc, Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 en PlayStation 5.

Bron: GinoMachino
Packshot Elden Ring

Reviewscore

5/5

Ontwikkelaar

FromSoftware

Uitgever

Bandai Namco

Release

25 februari 2022

Gameliner Awards

Beste game van 2022

Platforms

PC
PS4
XONE
PS5
XBS
NS2
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord