Trailer: Bloober toont Unreal Engine 5 in Layers of Fear (2023)

-

Langzaam, maar zeker arriveren de grote games die gebruik maken van Unreal Engine 5. Layers of Fear is hier een schoolvoorbeeld van.

Bloober Team bracht in 2017 hun originele horrorgame uit: Layers of Fear. Anno 2023 willen ze een remake uitbrengen en deze game is opnieuw opgebouwd in Unreal Engine 5. Het verschil is uiteraard dag en nacht. Zo bevat Layers of Fear (2023) ray-tracing, verbeterde lichteffecten en een next-gen VFX systeem, genaamd Niagara. Ook belooft Bloober Team dat de horrorgame beter dan ooit zal spelen, dankzij de verbeteringen die Unreal Engine 5 met zich meebrengt. Tot slot kunnen pc-spelers genieten van NVIDIA DLSS en Intel XeSS voor optimale performance.

Check hier gameplay van Layers of Fear.

Layers of Fear verschijnt in juni voor de pc, Xbox Series X|S en PlayStation 5.

Bron: Bloober Team
Bram Noteboom Content Manager

Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.

In dit artikel

Je moet eerst inloggen om deze game aan je favorieten toe te voegen.

Packshot Layers of Fear (2023)

Ontwikkelaar:

Bloober Team

Uitgever:

Bloober Team

Release:

15 juni 2023

Reviewscore:

Platforms:

PC
PS5
XBS
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord