Gerucht: Overwatch 2 krijgt een Battle Pass-systeem
Overwatch 2 zou zomaar eens een Battle Pass-systeem kunnen ontvangen. Een conceptuele afbeelding van de game toont de aanwezigheid van de pas in het hoofdmenu.
De aankondiging van Overwatch 2 leidde aanvankelijk tot wat vragen aan de kant van de fans. Hoe zou dit tweede deel zich differentiëren van de eerste game in de populaire franchise? Beetje bij beetje kwam er meer informatie over de veranderingen vrij. Overwatch 2 PVP wordt 5V5 en de bekende Overwatch-helden krijgen aanpassingen. Een conceptuele afbeelding van de game die recentelijk door Jayson Kirby - een oud-UI-artiest bij Blizzard - naar buiten is gebracht, doet nu echter vermoeden dat er ook een Battle Pass-systeem voor de game op de planning staat. In de afbeelding zien we onder andere het hoofdmenu. Naast een frisse look zijn er ook enkele nieuwe onderdelen te bespeuren in het menu, zoals een kopje getiteld 'Battle Pass'. Aan Kirby's aantekeningen te zien, lijkt dit concept al een lange tijd geleden te zijn gemaakt. Aangezien het slechts een concept betreft, is de kans dat Overwatch 2 geen Battle Pass-systeem bevat ook zeker aanwezig. De afbeeldingen geven fans in ieder geval wel weer iets om hun tanden in te zetten voordat de PVP-bèta van Overwatch 2 van start gaat. Je kunt de conceptuele afbeelding hieronder met eigen ogen bekijken.

Blizzard heeft nog geen officiële aankondiging over een Battle Pass-systeem in Overwatch 2 uit de doeken gedaan. Neem dit gerucht dus nog even met een korreltje zout.
Als het mogelijk was, had onze Nils zich dagelijks gehuld in een Nintendo kloffie. Boze tongen beweren dat Nils zichzelf in slaap neuriet op het deuntje van Super Mario Bros. nadat hij zich in zijn Splatoon-pyjama heeft gestoken en in bed is gaan liggen. Lekker onderuitgezakt zitten gamen voor een groot scherm is er voor Nils echter niet bij, hij prefereert handheld gaming. Wel zo makkelijk, want dan kun je rustig naar de wc zonder dat je je game op pauze hoeft te zetten. Zijn grootste guilty pleasure? Nintendogs + cats!
Reviewscore
3,5/5
Platforms
-
TrailerBekijk Overwatch's nieuwste Hero 'Doctrine' in actie
De nieuwste Hero van Overwatch is in stijl gearriveerd om het slagveld onveilig te maken. Check hier de eerste gameplay van Doctrine!
0 reacties -
TrailerOntmoet Support Hero Doctrine en speel hem nu in Overwatch
Overwatch is binnenkort een nieuwe Hero rijker. Maak kennis met Doctrine en wil je alvast hem uitproberen? Dat is al mogelijk.
0 reacties -
TrailerHet vierde seizoen van Overwatch krijgt knallende trailer
Seizoen 4 in Overwatch gaat vanaf vandaag van start! Ontdek hier al het nieuws dat je kan ontdekken in 'Heroes of Busan'!
0 reacties -
TrailerOverwatch D.Mon-gameplaytrailer toont mix van D.Va en Reinhardt
Mocht je willen weten hoe de nieuwste Hero in Overwatch speelt, goed nieuws! De nieuwe gameplaytrailer toont precies wat D.Mon naar de game brengt.
0 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.