Hasbro investeert één miljard dollar in game-industrie, maar annuleert D&D-game
Hasbro is bezig met een grote investering binnen de game-industrie. Echter, waar gehakt wordt, vallen spaanders en een Dungeons & Dragons-game moet het bekopen.
De strategie van Hasbro werd belicht in een interview met journalist Christopher Dring van The Game Business. Hij ging het gesprek aan met Hasbro-CEO Chris Cocks. De beste man liet weten dat de uitgever momenteel meer dan één miljard dollar heeft geïnvesteerd in de lopende projecten. Wat voor soort projecten? Nou, traditionele games voornamelijk. Hasbro gaat niet in zee met live-service modellen. Cocks geeft aan dat deze klassieke games wellicht niet enorm veel centjes opleveren, maar daarentegen wel een betrouwbare manier zijn om je geld terug te verdienen. Verder gaf hij het volgende aan:
There's always going to be demand for good games that deliver a nice 40 to 50-hours worth of content set at a fair price
Met de sci-fi RPG Exodus en Dungeons & Dragons avonturengame Warlock op de planning voor 2027 lijkt deze belofte in vervulling te gaan. Echter, er is ook een titel die het levenslicht niet gaat zien. Wizards of the Coast, de uitgeverstak die onderdeel is van Hasbro, heeft een andere D&D-game geannuleerd. Het gaat om het project van voormalig Star Wars Jedi-director Stig Asmussen. De game was nog vroeg in ontwikkeling, maar de stekker wordt al snel eruit getrokken. Echter, Hasbro/Wizards of the Coast luistert wel naar nieuwe pitches van Stig Asmussens team Giant Skull, dus hopelijk vallen er geen slachtoffers onder het personeelsbestand.

Hasbro lijkt zich voor te bereiden op een grote push in de game-industrie. Gaat dat ze lukken? Laat ons weten wat je denkt!
Waar Bram ooit begon als groentje, staat hij inmiddels aan de frontlinie en stuurt hij het redactieteam aan als Content Manager. Hij is overal op, en in, de site terug te vinden: van spraakmakende nieuwsberichten en eigenzinnige reviews tot cataloguswerk en PR. Mocht hij een keer niet met Gameliner bezig zijn, wat zelden voorkomt, dan verliest hij zich in de wereld van horrorgames, actie-RPG’s en sci-fi first-person shooters.
-
NieuwsDarkest Dungeon: The Fire’s Edge is de eerste DLC sinds 2020
In de categorie opvallend: er komt een nieuwe DLC aan voor Darkest Dungeon. De expansie genaamd The Fire's Edge is de eerste uitbreiding sinds 2020.
0 reacties -
TrailerWreckreation 2 vliegt onverwachts uit de bocht met aankondigingstrailer
Sommige vervolgen zie je niet direct aankomen. Net zoals Wreckreation 2 die met volle vaart op je af komt gescheurd. Check hier de reveal-trailer!
1 reactie -
NieuwsKylian Mbappé na vier jaar weer coverster van EA Sports FC 27
EA Sports FC 27 wordt verrijkt met Mbappé op de cover. EA Sports heeft de Franse topscorer van het afgelopen WK weten te strikken voor de Ultimate Edition.
0 reacties -
NieuwsDe nieuwe The Witcher III-uitbreiding duikt op tijdens Gamescom ONL
Kan je niet wachten op meer info over de nieuwe The Witcher III-uitbreiding? Tijdens de openingsshow van Gamescom krijgen we meer te zien!
4 reacties

" Nou, traditionele games voornamelijk. Hasbro gaat niet in zee met live-service modellen. Cocks geeft aan dat deze klassieke games wellicht niet enorm veel centjes opleveren, maar daarentegen wel een betrouwbare manier zijn om je geld terug te verdienen. "
Wuuuut, dat klinkt bijna alsof een CEO een verstandige uitspraak doet. Dat kan toch niet :P
Dat word dan een Transformers game deel 16 ofzo en een Monopoly game.
Tijd voor een triple a power rangers game dan😋Die is ook van hun volgens mij